اجاره وسپا در کیش

اجاره موتور وسپا در کیش
قیمت 1 ساعت: 290.000 تومان
قیمت 24 ساعت: 450.000 تومان
رزرو کنید: 07644458700 - 09126060886

رزرو کنیدشرایط اجاره موتور

 

اجاره موتور سافاری در کیش

اجاره موتور سافاری در کیش
قیمت 1 ساعت: 290.000 تومان
قیمت 24 ساعت: 400.000 تومان
رزرو کنید: 07644458700 - 09126060886

رزرو کنیدشرایط اجاره موتور

 

اجاره موتور لیفان در کیش

اجاره موتور لیفان در کیش
قیمت 1 ساعت: 290.000 تومان
قیمت 24 ساعت: 400.000 تومان
رزرو کنید: 07644458700 - 09126060886

رزرو کنیدشرایط اجاره موتور

 

اجاره موتور سوپر سوکو در کیش

اجاره موتور سوپر سوکو در کیش
قیمت 1 ساعت: 290.000 تومان
قیمت 24 ساعت: 450.000 تومان
رزرو کنید: 07644458700 - 09126060886

رزرو کنیدشرایط اجاره موتور

 

اجاره موتور EST4 در کیش

اجاره موتور EST4 در کیش
قیمت 1 ساعت: 290.000 تومان
قیمت 24 ساعت: 400.000 تومان
رزرو کنید: 07644458700 - 09126060886

رزرو کنیدشرایط اجاره موتور

 

اجاره موتور Itango در کیش

اجاره موتور Itango در کیش
قیمت 1 ساعت: 290.000 تومان
قیمت 24 ساعت: 400.000 تومان
رزرو کنید: 07644458700 - 09126060886

رزرو کنیدشرایط اجاره موتور

 

اجاره موتور x man درکیش

اجاره X man در کیش
قیمت 1 ساعت: 290.000 تومان
قیمت 24 ساعت: 480.000 تومان
رزرو کنید: 07644458700 - 09126060886

رزرو کنیدشرایط اجاره موتور

 

اجاره دوچرخه در کیش اجاره موتور شارژي در کیش  

برای اجاره موتور در کیش چه کار کنیم؟

برای کرایه دوچرخه برقی یا اجاره موتور برقی در کیش همچنین اسکوتر کافیست با شماره های رزرو سایت کیش اسپید تماس بگیرید تا آن را در هرکجای جزیره کیش که هستید تحویل بگیرید. موتورها کاملا تمیز و با شارژ کامل تحویل داده میشوند.

 

اجاره موتور در کیش

برای گشتن در طول جزیره ی کیش، استفاده از هر وسیله ی نقلیه ای لذت خاص خود را دارد. اگر دلتان میخواهد علاوه بر اجاره ی دوچرخه در کیش از سایر وسایل نقلیه نیز استفاده کنید، ما این امکان را هم برای شما فراهم کرده ایم. استفاده از وسایل نقلیه ی سواری مثل موتور و دوچرخه نیز میتواند تجربه ای بسیار کم نظیر برای افرادی باشد که قرار است تعطیلات یا اوقات فراغت خود را در جزیره ی کیش سپری کنند. شما میتوانید با استفاده از خدمات اجاره  موتور برقی در کیش، انواع موتورهای برقی را ببینید و یکی از انواع آن را برای مدت اقامت خود در جزیره کیش رزرو کنید. همچنین اگر اهل دوچرخه سواری هستید و مایلید صبح هایتان را با دوچرخه سواری در جزیره آغاز کنید، کیش اسپید برای این نیاز شما نیز، خدمات قابل توجهی تدارک دیده است. اجاره ی دوچرخه برقی در کیش و بااستفاده از خدمات کیش اسپید درست مانند اجاره ی ماشین در کیش قابل انجام است و به سادگی میتوانید در روزهای اقامتتان صاحب یک دوچرخه ی زیبا شوید. بسیاری از کسانی که به جزیره ی کیش می آیند یکی از لذت بخشترین بخش های سفرشان را دوچرخه سواری در جزیره زیر آفتاب طلایی خلیج فارس میدانند.

اجاره موتور برقی در کیش

اجاره موتور در کیش 

اجاره موتور در کیش

 

اجاره موتور در کیش

یکی از بهترین گزینه ها برای گشت و گذار در جزیره ، اجاره موتور در کیش می باشد. با اجاره موتور برقی در کیش می توانید گشت و گذار خود را با هیجان تجربه کنید. جزیره زیبای کیش با داشتن مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری فراوان ، همواره توانسته مسافران و گردشگران زیادی را به خود جذب کند. اگر شما نیز قصد دارید به جزیره کیش سفر کنید و به فکر یک وسیله نقلیه برای گشت و گذار در این جزیره هستید ، پیشنهاد ما اجاره موتور در کیش می باشد. امروز در کیش اسپید قصد داریم شما را با نحوه اجاره موتور در کیش آشنا کنیم ، در ادامه با ما همراه باشید.

اجاره موتور کیش

یکی از تفریحات لذت بخش و پر هیجان در جزیره موتور سواری می باشد ، شما با اجاره موتور برقی در کیش می توانید هیجان و لذت سفر خود را دو چندان کنید. از مزیت های موتور برقی های موجود در جزیره کیش ، که می توانید آنها را اجاره کنید ، می توان به بی صدا بودن آن اشاره کنیم. همچنین آلایندگی برای محیط زیست ایجاد نمی کند.

اکثر موتور های اجاره ای در کیش از نوع برقی هستند موتورهای بسیار زیبا و کوچک که می توانند تفریح مناسبی را برای شما در جزیره ایجاد کند همچنین برای هیجان بیشتر و مراجعه به قسمت هایی از جزیره کیش ، که برای آفرود در نظر گرفته شده ، میتوانید انواع موتورهای قدرتمند چهار چرخ را نیز اجاره نمایید. در ادامه قصد داریم شما را با انواع موتور های قابل اجاره در کیش آشنا کنیم.

برای اجاره موتور در کیش شما گزینه های مختلفی مانند موتور سه چرخ ، موتور چهار چرخ ، موتور برقی و اسکوتر برقی پیش رو دارید. از مدل های موتور قابل اجاره می توان به سوپرسکو، لیفان E3 ، ماد ۲۲۰ ، اسکوتر ، هیلتون و غیره اشاره کرد ، که بیشترین محبوبیت را در بین مسافران و گردشگران دارند. همچنین موتورهای وسپا در کیش قابل اجاره هستند که از موتورهای پرطرفدار و لاکچری به حساب می آید.

 

مدارک و شرایط مورد نیاز برای اجاره موتور در کیش

برای اجاره موتور در کیش شرایط و مدارک مورد نیاز است که در ادامه قصد داریم به آنها بپردازیم.

  • کارت شناسایی معتبر

برای اجاره موتور در کیش ، می بایست کارت شناسایی معتبر به شرکت اجاره دهنده موتور ارائه دهید و بدون داشتن کارت شناسایی اجاره موتور در کیش میسر نمی باشد.

 

  • ارائه مبلغ ودیعه

جهت اجاره موتور در کیش می بایست مبلغی را به عنوان ودیعه به شرکت بپردازید ، که این مبلغ پس از تحویل موتور به شرکت ، به شما بازگردانده می شود.

 

رعایت قوانین مقررات راهنمایی و رانندگی کیش

برای اینکه بتوانید یک تفریح لذت بخش را بدون دردسر تجربه کنید ، می بایست همه قوانین راهنمایی و رانندگی کیش را هنگام موتور سواری رعایت کنید.

 

استفاده از کلاه ایمنی

بعد از اجاره موتور در کیش ، برای سوار شدن موتور می بایست لزوم از کلاه ایمنی استفاده کنید و موتور سواری بدون کلاه ایمنی در جزیره کیش ممنوع می باشد.

 

سایر نکات اجاره موتور در کیش

  • هنگام بروز تصادف احتمالی جبران خسارت بر عهده اجاره گیرنده می باشد.
  • توجه به محدودیت های سرعت و عدم تجاوز از سرعت مجاز.
  • از سمت راست برانید.
  • به جاده های خارج از شهر وارد نشوید.
  • در موتورهای برقی ، قبل از تمام شدن شارژ موتور به ایستگاه برگردید.

قیمت اجاره موتور در کیش 

مزایای اجاره موتور برقی در کیش

در بالا نیز اشاره کردیم موتورهای شارژی ضرری برای محیط زیست ندارد و بی صدا بودن آن ، محبوبیت این موتورها را افزایش داده است. این مورد یکی از اصلیترین مزایای استفاده از موتور شارژی به حساب می آید. بنابراین با اجاره موتور شارژی در کیش می توانید از این آلودگی صوتی جلوگیری کنید و در سکوت و آرامش از موتور سواری لذت ببرید.

 

موتورهای شارژی در سرازیری انرژی الکتریکی را ذخیره میکند ، بنابراین باطری شارژ میشود. این یک ترفند برای استفاده بیشتر از موتور شارژی میباشد.

 

یکی دیگر از مزایای اجاره موتور در کیش و استفاده از موتور برقی در کیش ، امکان استفاده بانوان از این موتورها می باشد. با توجه به اینکه در بسیاری از شهر های ایران موتور سواری برای خانم ها ممنوع می باشد و اجازه موتور سواری ندارند، اما در جزیره کیش بانوان می تواند از موتور های شارژی استفاده کنند و از موتور سواری لذت ببرند.

 

در کدام قسمت های جزیره موتور سواری مجاز می باشد؟

اگر میخواهید در کیش موتور برقی اجاره کرده و سوار شوید ، فقط مجاز هستید مسیر دوچرخه سواری تردد نمایید و اجازه ورود به پیاده رو و خیابان های شهری را ندارید ، در غیر این صورت جریمه خواهد شد ، اما خبر خوب این که در تمام نقاط در جزیره زیبای کیش ، مسیرهای ویژه دوچرخه سواری تعبیه شده است و به راحتی میتوانید همه نقاط جزیره کیش را با موتور بگردید. معمولاً بهترین و جذاب ترین قسمت جزیره برای تفریح و موتور خط ساحلی غربی و شرقی می باشد. در ساحلی شرقی یک مسیر حدود ۵.۵ کیلومتری برای موتور سواری در نظر گرفته شده است ، که می توانید از منظره ساحل و صدای امواج در هنگام موتور سواری با موتور برقی و مشاهده طلوع خورشید لذت ببرید.

در ساحل غربی نیز میتوانید موتور سواری کنید و از دیدن غروب خورشید لذت ببرید. همچنین در مسیر هایی که برای موتور سواری آفرود تعمیر شده است می توانید موتورهای چهار چرخ اجاره کنید و یک تفریح پر هیجان را تجربه نمایید.

به صرفه بودن هزینه اجاره موتور در کیش ، در مقایسه با وسایل حمل و نقل عمومی و تاکسی ، یکی دیگر از مزایای اجاره موتور در کیش می باشد.

برای لذت بردن از تفریح موتور سواری در کیش کافی است که با قوانین آشنا باشید و بقیه کارها را به مجموعه ما بسپارید ، تا بتوانید لحظات لذت بخش و به یادماندنی در جزیره کیش تجربه کنید.

 

قیمت اجاره موتور در کیش

هزینه اجاره موتور در کیش بستگی به نوع موتور و مدت زمان اجاره آن دارد ، اما این اطمینان را به شما می دهیم با اجاره موتور از مجموعه کیش اسپید ، تخفیف خوبی برای شما در نظر گرفته شده است و با هزینه مناسب میتوانید از موتور سواری در کیش لذت ببرید.

 

اجاره موتور در کیش

تنوع بالای تفریحات در جزیره کیش سلیقه همه مخاطبان را با هر بودجهای راضی میکند. چنانکه یاد شد گشت و گذار در جزیره خود یکی از جاذبههای این مکان به شمار میآید؛ موتورسواری نیز یکی از این تفریحات است.  مطابق با قوانین، از سال 1383 ورود هر نوع موتور سیکلت بنزینی به کیش ممنوع و مشمول توقیف و پرداخت جریمه شد و تمام موتورها با موتور برقی یا موتور شارژی جایگزین شدند

موتورهای برقی از رایجترین وسایل نقلیه کم هزینه در کیش هستند. این موتورها  را اصطلاحا اسکوتر میگویند که با برق شارژ شده و با شارژ کامل پیمایش 110 کیلومتر و یک ساعت گشت کامل را پشتیبانی میکنند. موتورهای اسکوتر در دونوع تکنفره و دو نفره موجود بوده و شرایط استفاده از آنها داشتن  دستکم 15 سال سن، استفاده از کلاه ایمنی و حرکت در مسیرهای مخصوص دوچرخهسواری میباشد. دو مزیت بزرگ این موتورها برقی بودن و بیصدا بودن آنها میباشد که تأثیر بسیاری در کاهش میزان آلودگی هوا و آلودگی صوتی محیط دارند.  سرعت این موتورها نیز چندان بالا نیست و شتاب زیادی ندارند؛ بنابراین در کاهش آمار تصادفات هم نقش دارند.کیش اسپید برای اجاره موتور در کیش تنوع بالایی دارد. انواع موتور برقی و نوع سه چرخه آن برای استفاده راحت تر برای کسانی که تجربه کمتری در استفاده از انواع موتورها را دارند.

 

اجاره موتور سنگین در کیش
اجاره موتور سنگین در کیش

لطفا برای اجاره موتور برقی در کیش با شماره های سایت کیش اسپید تماس بگیرید

اجاره موتور در کیش

یکی دیگر از تفریحاتی که طرفداران بسیاری دارد اجاره موتور در کیش است. جزیره زیبای کیش با برخورداری از مسیر دوچرخه و موتور اختصاصی، امکان موتور سواری و دوچرخه به صورت کاملا امن را فراهم کرده است. اجاره موتور برقی در کیش می‌تواند تجربه‌ای تازه و هیجان‌انگیز برای مسافران باشد.

 از جمله مزیت‌های این موتورها می‌توان به این موضوع اشاره کرد که این وسیله‌های نقلیه برقی هستند و در نتیجه باعث آلودگی هوا و آلودگی صوتی نمی‌شوند. همچنین شتاب زیادی ندارند و در نتیجه رانندگی با این موتورها کم خطر است. همچنین در صورتی که تجربه قبلی از موتور سواری ندارید می‌توانید نوع سه چرخه آن را امتحان کنید که نسبت به انواع دیگر بسیار ساده‌تر است. در کل رانندگی با این نوع موتورها بسیار آسان است زیرا کنترل آنها تنها نیاز به گاز و ترمز دارد. البته قبل از تحویل موتور به گردشگران عزیز مربیان مجموعه کیش اسپید آموزش‌های لازم را به آنها ارائه می‌دهند.

اجاره موتور کیش
اجاره موتور کیش

لازم به ذکر است که اجاره موتور در کیش شرایط خاصی دارد. از جمله این شرایط باید به داشتن حداقل 15 سال سن، پوشیدن کلاه ایمنی، ارائه کارت شناسایی معتبر و رانندگی در مسیرهای مخصوص اشاره کرد. موتور سواری برای خانم‌ها هیچ گونه منعی ندارد و بانوان نیز می‌توانند از این تجربه بهره‌مند شوند. در صورت تمایل به اجاره موتور در کیش می‌توانید به سایت کیش اسپید مراجعه فرمایید. در کیش اسیپد شما می‌توانید در بین موتورهای متنوع با توجه به بودجه و سلیقه خود یک مدل را انتخاب کنید.

دیدگاه‌ها  

+108 # شیرین 1400-04-08 11:00
اجاره موتور در کیش واقعا لازمه,اگر بخوای اون همه زیبایی در کیش را توی چند روز ببینی,حتما یک ماشین خووووب می‌خوای :-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+57 # fatima 1400-08-01 23:02
دوستم از طریق شرکت شما موتور اجاره کرد. خیییییییلی بهمون خوش گذشت ممنون :-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+41 # حمید 1401-03-19 06:17
اومدیم کیش موتور اجاره کردیم با دوستم، خیلی خوش گذشت، عالی بود
با تشکر از سایت کیش اسپید :lol:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+33 # سعید 1401-03-20 10:17
برای اجاره موتور برقی در کیش وب سایت کیش اسپید از همه بهتر سرویس میده و موتور در منزل تحویل میده، من ازشون موتور اجاره کردم عالی بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+28 # حمیده 1401-04-05 22:16
من بنظرم برای اجاره موتور در کیش از همه بهتر موتور Xman هست و موتور برقی وسپا
توی کیش کرایه موتور برقی خیلی عالیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+36 # عرشیا 1401-04-05 22:17
اجاره موتور در کیش شده بزرگ ترین تفریح‌ جدید تو جزیره کیش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+30 # haniyeh 1401-04-07 02:20
اجاره موتور برقی در کیش فقط وسپا و Xman عالیه 8)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+19 # حمید رضا 1401-06-08 10:08
من عاشق وسپای آبی هستم، بنظرم بهترین موتور برای اجاره در کیش وسپای آبی یا سفید هست :-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11 # afshar 1401-07-08 08:34
فکر کنم فقط توی جزیره کیش هست که میشه خانم ها موتور اجاره کنند.به هر حال اجاره موتور در کیش و دوچرخه خیلی تفریح جالبی هست. اما اگر تا بحال سوار موتور نشدید حتما موتور ۳ چرخ اجاره کنید که به مشکل نخورید!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+16 # نوید 1401-07-20 10:34
بنظرم فعلا تنها جایی که خانم ها برای اجاره موتور میرند کیش هست. امیدوارم اجاره موتور و موتور سواری همه جای ایران برای خانم ها آزاد بشه و بتونند استفاده کنند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+15 # محمد رضا 1401-08-14 05:53
اجاره موتور در کیش وقتی موتور برقی هست و هوا در کیش خنک شده خیلی عالی و لذت بخش هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11 # hamed 1401-09-11 18:02
تنها جای مطمین اجاره موتور در کیش همین کیش اسپید هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+10 # صادق 1401-09-29 13:23
برای ۲ نفری مسافرت رفتن اجاره موتور در کیش خیلی عالی هست. حتما امتحان کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+9 # سعید 1401-10-06 13:36
من برای اجاره موتور و ماشین در کیش مزاحمتون شدم. هر دو خیلی تمیز بود. ممنونم ازنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+9 # فرناز 1401-10-08 06:01
با اجاره موتور در کیش میشه از شهرک صدف تا کشتی یونانی را با موتور برقی رفت و اومد :lol:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+6 # نادر 1401-10-10 06:27
سلام
ببخشید برای اجاره موتور برقی در کیش آیا گواهینامه رانندگی با موتور لازم است داشته باشیم یا نه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+7 # zahra 1401-10-12 02:07
برای اجاره موتور در کیش خانم ها سعی کنند موتور وسپا را تنهایی اجاره نکنند خیلی سنگین هست و کنترل کردنش سخت میشه برای خانم ها موتور سبک خیلی راحت تر و امن تر هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11 # ماهان 1401-10-13 19:57
اگر موتور در کیش اجاره میکنید سعی کنید موتور سافاری بگیرید، از همه بیشتر شارژ نگه میداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+12 # دانیال 1401-10-14 02:30
بنظر من داستان اجاره موتور در کیش اینجوریه
موتور وسپا زیبا اما شارژ کمتر
موتور سافاری شارز بیشتر اما زیبایی کمتر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+8 # pouya 1401-10-18 06:03
من موافق نیستم وسپا باحال هست اما موتور برقی سافاری از وسپا هم قشنگ تره هم شارژ بیشتری نگه میداره تنها ایرادش وزن زیادش هست که برای خانم ها کمکی سخت میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+6 # عادل 1401-10-20 05:05
وسپای آبی یعنی اجاره موتور کیش، حتی قرمزشم نه :P
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+5 # کامیار 1401-10-23 19:37
اجاره موتور توی جزیره کیش داره جای اجاره ماشین را میگیره، اینقدر هزینه ها رفته بالا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+5 # علی 1401-10-24 07:20
اجاره موتور در کیش داریم اما توی کیش موتور سنگین نیست، امیدوارم موتور سنگین هم به کیش بیاد تا ما موتور بازها به آرزومون برسیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+4 # رضا 1401-10-28 14:14
برای اجاره موتور در کیش اگر ۲ نفر هستید موتور وسپا یا موتور سافاری را برای کرایه انتخاب کنید چون قوی تر هست و بیشتر شارژ نگه میدارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+5 # شیرین 1401-10-30 13:04
اجاره موتور در کیش اونم موتور وسپا :lol: اره مشتی هستی و پر طرفدار موتور وسپا :P
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن